Donetsk bus charter

Przewozy i wycieczki

 
 
Wynajem autobusów na Ukrainie
 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu autobusów do transportu i na wycieczki oraz na temat międzynarodowego przewozu osób, zapraszamy na stronę www.ukrainebus.com!

 
 
     
coach rental Donetsklouer autobus PologneBusvermietung DonezkWynajem autobusóow Donieck

O nas
 

Wynajem autobusów z kierowcą

U nas mogą Państwo wynająć autobusy i mikrobusy każdej wielkości na przejazdy i wycieczki po Doniecku oraz do innych miejsc na Ukrainie, a także zamówić profesjonalnego przewodnika na czas zwiedzania.

 

Wycieczki autokarowe po Ukrainie

Wraz z europejskim touroperatorem City Tours chętnie pomożemy Państwu w zaplanowaniu podróży autokarowej na Ukrainę oraz doradzimy przy rezerwacji hotelu, wyborze restauracji, zamówieniu biletów i zarezerwowaniu profesjonalnego przewodnika wycieczek na Ukrainie.

 
 
Witamy w Donetsk bus charter!
 

Donetsk bus charter to usługa wynajmu autobusów dostarczana Państwu przez touroperatora City Tours Europa. Razem ze starannie wybranymi przewoźnikami z Doniecka i okolic oferujemy każdego rodzaju wycieczki oraz przewóz osób autokarami i busami z kierowcą.

Oprócz różnorodnych form wynajmu autobusów Donetsk bus charter oferuje Państwu pojazdy na następujące przewozy i wycieczki na Ukrainie:

  1. Przewóz osób w Doniecku: Transport autokarami i busami z punktu A do B na obszarze Doniecka.
  2. Transfer z i na lotnisko Donieck: Odbiór autobusem lub mikrobusem z lotniska Donieck i transfer autokarem lub minivanem na lotnisko Donieck.
  3. Wycieczki autokarowe: Wycieczki autokarowe po Doniecku oraz wycieczki po okolicy.
  4. Dalekobieżny przewóz osób: Autokarowy przewóz osób na obszarze Ukrainy, a także transport międzynarodowy z i do Doniecka.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju transportu w Doniecku lub w innym ukraińskim mieście Państwo potrzebują: prosimy śmiało wysłać zapytania do naszego zespołu pod adres: .

 
     
Copyright © 2011 City Design. Designed by Web Page Templates.